Konya’da Sosyal Medya konuşacağız

30 Mart 2013 Cumartesi akşamı (yarın akşam) Konya’da, Anadolu Teknik Elemanlar Derneği’nin organize ettiği etkinlikte Sosyal Medya konuşacağız.

Afis

Konya daha önce de ziyaret etme fırsatı bulduğum, sakinliği ve stresten uzak hayat akışına imrendiğim güzel bir şehir. Tekrar Konya’da bulunacak olmak mutluluk verici. Konya’da çok sevdiğim dostlatrım var.

İletişimin tarih boyunca yaşadığı değişim, sosyal medyanın hayatımızdaki yeri, KOBİlerin sosyal medya ile kaçırmaması gereken fırsatlar gibi çeşitli boyutları ile sosyal medya konuşacağız. Güzel bir etkinlik olmasını temenni ediyorum.

Aşağıda 25.06.2011 tarihli Konya ziyaretimden kareler paylaşıyorum. Konya şehir merkezi, Meram, Mevlana Müzesi, Karatay Medresesi, Alaaddin Camii, Sille gibi ziyaretler yapmıştık. Tabiki etli ekmek, düğün pilavı, zerde gibi yöresel lezzetlerin de tadına bakmıştık. Değerli dostum Ali Ötkün’ün evlilik merasimine katılmıştık. Konya’nın en güzel düğün yemeklerini gerçek bir düğün ritüeli içerisinde yeme fırsatı bulmuştuk.

Düğünden sonra yemekte

Endülüs Kitap Kafe

Gelin almaya gitmeden az önce

 Celaleddin Karatay'ın türbesi

Hüsameddin Çelebi'nin türbesi

 Karatay Medresesi

Mevlana Müzesi ve Camii

Mevlana Müzesi ve Camii

Alaaddin Camii

Konya

Konya

Konya

Meram

Sille

Leave a Reply