Davutpaşa’da ASP.Net MVC 4 konuştuk

6

Siraceddin El başkanlığındaki Sanalkurs Topluluğu ve M. Halil Aykol başkanlığındaki Yıldız Teknik Üniversitesi E-Biltek (Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim ve Bilişim Teknolojileri Kulübü) tarafından organize edilen 7. Sanalkurs Bilişim Seminerleri’nde ASP.Net MVC 4 Mobil Özellikleri hakkında konuştum.

Yunus Özen, sunumunu gerçekleştiriyor.

Kulüp gerçekten kusursuz bir organizasyon yaptı. Elvan Ünlü’nün sunum performansı çok iyiydi. Oğuzhan Akkoç ve Canan Aktürk resim çekiminde olağanüstü gayretliydiler.

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra Sanalkurs üyeleri ülkemizin farklı illerinden gelip bizleri dinlediler, sorular sordular, sohbetler ettik.

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim ve Bilişim Teknolojileri Kulübü yönetim kurulu üyesi Özcan Toy, Yunus Özen'e plaket takdim ederken

Etkinlik katılım kayıtları etkinlik.com.tr platformunun sponsorluğunda alındı. unisbul.com ve seçkin yayıncılık hediye kitaplar dağıttılar. vidobu ücretsiz üyelik hediye etti. Teknik Data ise katılımcılara hosting indirimleri ve flash bellekler hediye etti. Seyidoğu Baklava ikramlarda bulundu.

Konuşmacılare plaketler takdim edildi. Katılımcılara sertifika verildi. Benim plaketimi Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim ve Bilişim Teknolojileri Kulübü yönetim kurulu üyesi Özcan Toy takdim etti.

İkramlar esnasında ve verilen aralarda diğer değerli konuşmacı arkadaşlarımla ve dinlemeye gelen dostlarımla sohbet ettim. Öğrencilerle konuştuk, sorularını cevapladık.

Yunus Özen ve Emrah Porgalı

Ürfet Demirtaş, M.Akif Özkalay

Güzel bir gündü. Çok keyif aldık. Emeği geçenlere teşekkürler.

Bağlantılar:
http://ahsenokyar.com/?p=35166
http://blog.sanalkurs.net/7-sanalkurs-bilisim-seminerleri.html

Seminer Sunumum:

 

Leave a Reply